KARDIOSTABIL nie każdemu pomoże

kardiostabil

kardiostabil

KARDIOSTABIL to chyba jeden z produktów do omówienia. Dodajemy do tego, że KARDIOSTABIL to coś o czym warto powiedzieć Czyli leczmy się gdy na to akuratny czas, bo trzeba doskonale pamiętać o własnym zdrowiu bo to jest to co mamy największego.
Uwaga: kardiostabil możesz kupić w aptece internetowej
Producent: FARMAPOL Postać: Opakowanie – 50 tabletek.

MAGNEZ Z GŁOGIEM
KardioStabil jest suplementem diety przeznaczonym dla dorosłych jako uzupełnenienie codziennej diety w magnez i flawonoidy z głogu.

– korzystnie wpływa na układ krążenia
– poprawia wydolność serca

– zwiększa tolerancję serca na niedotlenienie

Preparat KardioStabil stanowi uzupełnienie diety poprawiającej ogólne działanie układu krążenia. Polecany zwłaszcza w okresach wzmożonego napięcia nerwowego i stanach łatwego męczenia się oraz w niewydolności serca. Poprawia krążenie w całym organizmie, łagodnie obniża ciśnienie krwi, wspomaga pracę serca, poprawia sprawność fizyczną i psychiczną organizmu.

SKŁAD TABLETKI:
magnezu glukonian 174 mg
wyciąg z kwiatostanu głogu 100mg
oraz substancje pomocnicze: sól sodowa karboksymetylocelulozy (E466), poliwinylopirolidon (E1201), amorficzny dwutlenek krzemu (E551), stearynian magnezu (E470b).
Masa tabletki: 0,30 g
Zawartość magnezu w jednej tabletce: 10,2 mg

SPOSÓB UŻYCIA:
Zaleca się przyjmowanie 1 tabletki dziennie, po posiłku popijając wodą.

OSTRZEŻENIA:
Nie zaleca się przekraczania zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Nie stosować preparatu po dacie przydatności do spożycia.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
W okresie ciąży i karmienia oraz u małych dzieci, decyzję o stosowaniu powinno się konsultować z lekarzem.

PRZECHOWYWANIE:
KardioStabil należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Chronić przed dostępem światła i wilgoci.

BLOZ: 247300111011tl_id: 709

Niedawno, podczas Brytyjskiego Festiwalu Nauki w Bradford naukowcy przedstawiali swoje odkrycia. Jedna z prelegentek, Emma Williams z British Nutrition Foundation – instytucji badającej związki pomiędzy sposobem odżywiania się a zdrowiem – zauważyła, że istnieją coraz bardziej przekonujące dowody na związek nastroju i zdolności poznawczych z bieżącą dietą.
Sama Williams skupia się w swoich badaniach na kwasie foliowym i ustaliła, że u osób z depresją występuje niedobór tego związku. Sugeruje to, że zwiększenie spożycia kwasu foliowego może zapobiec wystąpieniu choroby albo poprawić stan cierpiącej na nią osoby. – Coraz częściej uznaje się, że niektóre witaminy i minerały mają olbrzymi wpływ na sposób, w jaki pracuje nasz mózg. Odpowiadają w pewnym stopniu za funkcjonowanie narządów wewnętrznych, wygląd włosów, stan skóry i paznokci, pracę mięśni, a także za stan nerwów.
Minerały Schindele kupisz w aptece internetowej
O odkryciu Minerałów Schindele: Wszystko zaczęło się wiosną 1981 roku w okolicy Melk w dolnej Austrii. Robert Schindele – drobny fabrykant branży drzewnej – postanowił wykorzystać do budowy drogi, by zmniejszyć koszty, znaleziony w pobliżu materiał wulkaniczny. Prowadzone w upale prace spowodowały mocne zapylenie pobliskich drzew – w tym pożółkłą i chorą 50-letnią jodłę, przeznaczoną do wyrębu.

Kilka informacji na zbliżony temat ale też okardiostabil .
Najsilniejsze działanie mają produkty takie jak czarne jagody i kakao, zawierające związki zwane flawonoidami, występujące także w zielonej herbacie, czerwonym winie i winogronach. Jeremy Spencer, dietetyk z Reading University, który także miał odczyt na spotkaniu w Bradford ustalił, że spożycie jagód może stymulować funkcje mózgu nawet do pięciu godzin. W przeprowadzonym przez niego eksperymencie studenci-ochotnicy, którzy wypili rano koktajl jagodowy znacznie lepiej wypadali w testach umysłowych wykonanych wczesnym popołudniem niż ich koledzy, którzy dostali inny napój.
Spencer, który zgłębia związki pomiędzy dietą za zaburzeniami funkcjonowania mózgu odkrył niedawno, że podobne działanie ma też kakao, podnosząc poziom skupienia, uwagi i możliwości zapamiętywania u osób starszych do dwóch godzin po spożyciu. Flawonoidy w kakao mogą także obniżać ciśnienie krwi oraz redukować stany zapalne.
Prowadzone w upale prace spowodowały mocne zapylenie pobliskich drzew – w tym pożółkłą i chorą 50-letnią jodłę, przeznaczoną do wyrębu. Gdy spadły deszcze, drzewo wprawiło w zakłopotanie robotników leśnych, pokazując swą cudowną kondycję i soczystą zieleń igieł. Schindele przez kilka lat obserwował drzewo, w 1985 roku zlecił badania skały i poinformował o wynikach media i austriackie Ministerstwo Nauki. Również na sobie wypróbował działanie zmielonych minerałów – z rewelacyjnymi wynikami. Również na sobie wypróbował działanie zmielonych minerałów – z rewelacyjnymi wynikami. W 1986 roku, po publikacji w renomowanej „Die Welt”, rozpętała się prawdziwa burza medialna. W ciągu kilku tygodni informacja o „cudownej” skale obiegła świat, Shindele otrzymał w krótkim czasie ponad 10.000 listów. Były też opinie sceptyczne – nie zaniechano więc dalszych badań i obserwacji klinicznych. Jeszcze we wrześniu 1986 roku „Minerały Schindele” otrzymały pierwszy złoty medal na targach w Wiedniu, potem posypały się następne nagrody i liczne doniesienia prasowe o leczniczych właściwościach specyfiku.

Minerały Schindele są biologicznie naturalnym uzupełnieniem codziennej diety w niezbędne do normalnego funkcjonowania organizmu składniki mineralne. Przywracają biologiczną równowagę organizmu.
Minerały Schindele to mieszanka 34 naturalnych minerałów bez dodatku jakiejkolwiek substancji sztucznej. To zmielona skała wulkaniczna bogata m.in.
Dodajmy jeszcze kilka zdań na podobny temat, ale cały czas nieco o kardiostabil .in. w tlenki potasu, żelaza, wapnia, magnezu, glinu, fosforu i wiele innych mikroelementów oraz pierwiastków składowych, w tym z grupy platynowców jak: złoto, rod, iryd, ruten, osm, pallad, itd.
Układ trawienny działa podobnie, jak korzenie roślin. Jeśli połyka się skalną mączkę, jej składniki zostają rozpuszczone w żołądku i jelitach, a następnie wchłonięte przez organizm i nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Zostało to potwierdzone przez wiele laboratoriów badawczych.

Stwierdzono ponad wszelką wątpliwość, że regularne dostarczanie minerałów Schindele organizmowi w sproszkowanej formie ma bardzo pozytywny wpływ na gospodarkę mineralną człowieka, a także zwierząt i roślin.
Obecnie zidentyfikowano 25 chorób nazwanych degeneracyjnymi lub cywilizacyjnymi, spowodowanych niedoborami różnych składników pokarmowych, także mineralnych.
Wyrównanie tych niedoborów przyjmowaniem preparatu zawierającego mieszaninę biopierwiastków powoduje stopniowe przywracanie tzw. homeostazy – biochemicznej równowagi wewnątrzustrojowej i w konsekwencji przyspiesza powrót do zdrowia.
Składniki mineralne i mikropierwiastki spełniają w organizmie podobne zadanie jak witaminy i enzymy.
Garść danych na zbliżony temat, ale też poniekąd okardiostabil .
Wskazania do stosowania wewnętrznego:profilaktyka nowotworowa, nowotwory, bezsenność, regulacja poziomu cukru i cholesterolu, anemia (duża zawartość żelaza), nerwice, nerwobóle, łagodzenie objawów stresu, regulacja układu trawiennego, nadkwaśność, osteoporoza, dolegliwości związane z menopauzą, wzmocnienie włosów i paznokci (bardzo duża zawartość krzemu!), leczenie impotencji, łuszczyca, poprawa witalności, detoksykacja organizmu.
Minerały Schindele zalecane są: – młodym rozwijającym się osobom – chorym, słabym i w okresie rekonwalescencji (np. po chemioterapii) – pracującym intensywnie umysłowo – odczuwającym chroniczne zmęczenie – chorym na cukrzycę typu I, II – dla osób z problemami kostnostawowymi (artretyzm, osteoporoza , menopauza) – dla osób z dolegliwościami żołądkowymi – cierpiącym na nadciśnienie tętnicze, z problemami krążenia – zestresowanym (depresja, schizofrenia) – osobom starszym, których organizm jest pozbawiony pierwiastków mineralnych – wszystkim tym, którym zależy na zdrowiu i wyglądzie (minerały mają wpływ na cerę i usuwają zmarszczki)
Sposób użycia (wewnętrznie):Zażywać rano i wieczorem po 1 pełnej łyżeczce Minerałów Schindele. Popić obficie wodą, a jeszcze lepiej herbatą lub innym płynem. Minerały Schindele można również we wspomnianej ilości rozpuścić w wodzie, herbacie lub innym płynie a następnie wypić.
Minerały Schindele zalecanę są również zwierzętom i roślinom (dla lepszego wzrostu).

2 myśli na temat “KARDIOSTABIL nie każdemu pomoże”

Możliwość komentowania jest wyłączona.